Usługi przewodnickie

BIURO TURYSTYKI I PRZEWOZÓW

Usługi przewodnickie

Usługi przewodnickie

BIURO TURYSTYKI I PRZEWOZÓW PARTNERPrzewodnicy… to dzięki nim ożywa historia, a miejsca przestają być anonimowe. Nazwiska wiążą się z czynami i tworzą w wyobraźni obrazy z przeszłości. Potrafią sprawić, że ludzie wracają do miejsc, które dzięki nim stały się dla nich ważne. Wiedzą niemal wszystko o ludziach, przedmiotach i budynkach z przed lat. Wiedzą gdzie odpocząć, wiedzą jak wyglądał dany fragment świata zanim my się w nim pojawiliśmy. Bez nich turystyka byłaby tylko przemieszczaniem się w celach rekreacyjnych.

Przewodnik po Kołobrzegu, Szczecinie, Berlinie, Poczdamie, Stralsundzie, Paryżu,
- usługi przewodnickie Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin.

Sławek

Właściciel biura, z turystyką związany od 1977 roku jako pracownik Kołobrzeskiego Przedsiębiorstwa Turystycznego Bałtywia. W tym okresie został uhonorowany przez Aleksandra Kwaśniewskiego srebrną odznaką „zasłużony działacz turystyki”. Pasjonat historii, szczególnie zapoznał się z historią Prus. Lubi aktywny tryb życia, czynnie uprawia narciarstwo we francuskich Alpach.

Dzięki wspaniałej organizacji czasu i dużej dawki humoru ludzie czują się w jego towarzystwie bezpiecznie.

Nina

Absolwentka ekonomii na Politechnice Koszalińskiej. Licencjonowany przewodnik województwa zachodniopomorskiego oraz pilot wycieczek zagranicznych. W swojej pracy perfekcjonistka, potrafi udzielić szerokiej i rzetelnej informacji na temat zwiedzanych obiektów. Jest bardzo opiekuńcza i wyczulona na potrzeby uczestników wycieczki. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę oraz daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Stefan

Jest terenowym przewodnikiem turystycznym i pilotem wycieczek. Bardzo lubi prace z młodzieżą. Instruktor przewodnictwa. Posiada dodatkowe uprawnienia na trasach: Szczecin, Kołobrzeg - Słowiński Park Narodowy. Uczestnik wielu konkursów uzyskując m.in.: Pierwsze miejsce w konkursie „Opis najciekawszej trasy ścieżki szlaku rowerowego Województwa Zachodniopomorskiego”, Szlak do najstarszych dębów w Polsce, drugą nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie Kombatantów WP - za opracowanie „Szlakiem Pamięci Narodowej w Kołobrzegu”.

Opracował „Opis znakowanych szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych, pomniki przyrody, plan z opisami „Ciekawostki przyrodnicze Kołobrzegu i okolic Ustronia Morskiego”, Szlaku „niebieskiego” Gminy Ustronie Morskie „Do najstarszych dębów w Polsce”, Szlaku „Ku Słońcu” i szlaku kajakowego w rejonie gminy. Wyróżniony Pucharem Prezydenta miasta Kołobrzeg, za społeczne zaangażowanie na rzecz promocji turystyki.

 pon-pt    -    900 - 1700
sob    -    900 - 1400

tel.   94-351-74-85
mobile   +48 602-339-956
mobile   +48 602-664-524

Dane teleadresowe

Biuro Turystyki i Przewozów
PARTNER
Sławomir Albiński
ul. Komandorska 34
78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-000-46-83
REGON 330020004

e-mail biuro@autobusykolobrzeg.pl