Przewozy autokarowe

BIURO TURYSTYKI I PRZEWOZÓW

Przewozy AUTOKAROWE

SZCZECIN, KOŁOBRZEG, KOSZALIN, KRAJ, ZAGRANICAWspółcześni podróżni reprezentują sobą ogromną różnorodność. Jednak wszyscy doceniają przemyślane rozwiązania, dzięki którym dłuższe podróże stają się radosnym przeżyciem. Biuro Turystyki i Przewozów Partner zaspokoi, a nawet przewyższy ich oczekiwania, oferując bezpieczeństwo połączone z elegancją i komfort zadowalający wybredne gusty.

Naszym najważniejszym celem jest zwiększanie mobilności ludzi w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Chcemy go osiągnąć poprzez oferowanie kompletnej gamy autobusów, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów bez względu na to, czy podróżują na trasach międzynarodowych czy regionalnych.

Jesteśmy Twoim partnerem. Dążymy do nawiązania długotrwałych relacji z naszymi pasażerami, partnerami biznesowymi, naszymi pracownikami, a także, co nie mniej ważne, społeczeństwem jako całością.

Nasze wieloletnie dążenie do udoskonalania naszych usług widać w każdym detalu. Od komfortu do bezpieczeństwa oraz od technologii do stylowego wyglądu, wszystkie te elementy są idealnie zrównoważone by uczynić podróż autokarem przyjemnym doświadczeniem.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość w naszej pracy absolutnie nie ma żadnych kompromisów.

Nasza oferta to odpowiedź na oczekiwania i najwyższe wymagania naszych klientów i pasażerów. Poza wygodą i bezpieczeństwem nasze autobusy są przyjazne dla środowiska.

PRZEWOZY AUTOKAROWE SZCZECIN, KOŁOBRZEG, KOSZALIN

 pon-pt    -    900 - 1700
sob    -    900 - 1400

tel.   94-351-74-85
mobile   +48 602-339-956
mobile   +48 602-664-524

Dane teleadresowe

Biuro Turystyki i Przewozów
PARTNER
Sławomir Albiński
ul. Komandorska 34
78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-000-46-83
REGON 330020004

e-mail biuro@autobusykolobrzeg.pl